GameX – Game Factory B2B konferansları başlıyor!

GameX B2B fuarında 3 gün sürecek olan konferans programının ilk gününün teması, oyun sektöründe yatırım olacak. Ludus Ventures, Legendary Ventures, Games United, Adjust gibi şirketlerin üst düzey yönetiminden katılacak olan konuşmacılar; oyun sektörüne yatırım yapmanın püf noktalarını ele alacak.

Konferansın ikinci günü, oyun geliştiricilere ve sektöre yeni girmek isteyenlere yönelik bir programa sahip. Tencent, Udo Games, MildMania, Zindhu, YTÜ Yıldız Teknopark, Skyloft Games, GameBake, Hyper Games Conference, Longhorn Games, Kibibyte Games, Supergears Games, Oyunder, Beluga Games, Sparta & Co gibi şirketlerden katılacak olan konuşmacılar; mobil oyun sektörünü, oyun dünyasının yeni trendlerini ve sektördeki istihdamı gündeme getirecek.

Konferansın son günü ise blockchain odaklı gerçekleşecek. Majoris, Spintop, Funverse Games, Tooken, Oyunder, Game Factory, Next Dream gibi şirketlerden gelecek olan konuşmacılar; blockchain dünyasının geleceğini, blockchain ekosisteminde topluluk yönetimini ve markaların WEB 3.0’a entegre olmaya çalışırken yaptıkları hataları konuşacak.